Başkan'ın Mesajı

 

Ufuk Tanay Tezemir

Hadis-i Şerif’te bulunan Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (S.A.V) söylediği “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.” sözü gibi düşünen ve yaşayan tüm insanlarımıza selam olsun.

Bizler, kocaman yüreği olan bir ekiple ülkemizin büyük sıkıntısı uyuşturucu ve alkol bağımlılığı konusunda gençlerimize yardımlarda bulunmaya tüm gayretimizle devam ediyoruz. Yakaladığımız büyük başarı oranımızla bir çok annenin göz yaşını silmekle beraber, toplumumuza faydalı gençler emanet etmenin haklı gururunu da bu vesile ile yaşamaktayız.

Ülkemizde gençlerinde bir şeyler başardığını göstermek, imkanlar verildiğinde, verilen bu imkanları yine insanımız için harcama gayretinde bulunmak bizim en büyük başarımızdır.

Bu nedenle büyüyen ekibimizle beraber hedeflerimizi daha geniş alanlara yaymak niyetindeyiz. Planlarımızı, projelerimizi gerçekçi ve yapılabilir temeller üzerine inşa edip, ayaklarımızı yere sağlam basarak ilerleme kaydetmeye and içtik.

Vakfımız yapmak istediklerimizin bir başlangıcıdır. Bizim yapmak istediklerimiz aslında bugün ülkemizde birçok vatandaşımızın hayallerinden öteye gitmeyen ve sadece muhabbetlerinde kalan sözlerdir.

Biz uzun bir yola çıktık. Bu yolda bizimle beraber yürümek isteyen herkese de kalbimizin kapıları açıktır.

Kurtuluş Vakfı olarak sizleri tekrardan selamlıyor, hayatınızdan mutlu günler, gönlünüzden merhamet eksik olmamasını diliyoruz.

Ufuk Tanay Tezemir
Dernek Başkanı